Huvitav ja kasulik

Grite Professional tooted.

11. veebruar 2015

Nüüd pakume suurt valikut Grite Professional tooteid.

GRITE PROFESSIONAL tooted pakuvad hügieeni ja mugavust Teie ettevõttele. Sarjas GRITE PROFESSIONAL on lai valik erineva kvaliteediga hügieenipaberitooteid ja dosaatoreid vastavalt iga kliendi vajadusele. Valikuga saad tutvuda siin (Adobe Acrobat pdf-dokument).


Uued Tork H2 süsteemi lehtkätepaberi hoidikud.

04. veebruar 2015

H2-multifold-hoidikud.jpgTork kingib veebruaris uue elegantse lehtkätepaberihoidiku lauale. Hoidik on stiilne ja väga kompaktne. Aitab kerge vaevaga luua mugavaid paberikasutuslahendusi alates hotellidest ja restoranideni ning lõpetades raviasutuste ja laboritega. Sobib suurepäraselt ka koju. Vaata pakkumist siit.

 

 

 

 


Uued EL ökomärgisega Sun nõudepesutabletid novembris tutvumishinnaga.

30. oktoober 2014

Kodupaberis nüüd uued EL Ökomärgist kandvad nõudepesutabletid Sun All in 1 Eco 100tk. Tablett sisaldab pesuainet, soolasid ja loputusainet olles sealjuures fosfaadi ja lõhnainetevaba. Kogu novembri vältel kehtib tootele tutvumishind. Vaata pakkumist siit.

 


Põrandavahad ja vahaeemaldusained hooajapakkumises!

11. august 2014

Pakkumises on septembri lõpuni 30%-lise allahindlusega põrandavahad ning vahaeemaldusained. Logi sisse meie tellimiskeskkonda ning vaata rohkem infot sooduspakkumiste alt. Lisainfot võid küsida ka üldmeili info@kp.ee või telefoni 6806000 teel.

 


Duššigeelid Lemon Juice&Glycerine`lt

7. august 2014

LemonJG-dushigeelid-sm.jpgLemon Juice&Glycerine turule toonud uue värskendava dushigeelide sarja. Kolmest erinevast tootest koosnevast sarjast leiab igaüks oma nahatüübile sobiva dushigeeli. Kõik tooted sisaldavad niisutavat glütseriini ja looduslikku sidruni ekstrakti. Tänu mugavale pakendile on tooted lihtsad kasutada. Uued Lemon Juice&Glycerine dushigeelid leiad hästivarustatud kauplustest ning Kodupaberi tellimiskeskkonnast.

 

 

 

 

 


Tork teisaldatav hoidik rullkäterätikule

20. juuni 2014

2014-06-20-Tork-hoidik.jpgParim suvepakkumine - teisaldatav rullkäterätiku hoidik garaaži, suvilasse, grillinurka… Hoiab käterätiku paberi kuiva ja puhta, ning on hea kaasas kanda. Hoidikuga on kaasas seinakinnitus ning 1 rull kvaliteetset TORK kätepaberit. Hoidikud ja hoidikutesse sobivad paberid leiad kauplustest Espak Tallinn ja Viljandi, Decora Tartu, Bauhaus,Uptrend Kuressaare, Rehemäe ehitusmaterjalid ja loomulikult AS Kodupaber laost.

 

 

 

 

 


Sääskede eest Islandile

03. mai 2014

Ostes Autani ja uusi OFF!-i tooteid on võimalik võita reis kahele Islandile. Kampaania kestab 01.05.-30.06.2014.a. Rohkem infot ning kampaaniatingimused leiate aadressilt http://www.putukahirm.ee/kampaania/

 


Uut OFF!'ilt

02. mai 2014

Uued OFF! tooted nüüd müügil

Alates sellest hooajast on müügile jõudnud täiesti uued OFF! tooted. Valikust leiate kaks kuivaerosooli ja kaks uuel toimeainel, IKARIDIINIL, põhinevat toodet. Samuti juba teada tuntud OFF! Active sari, kuhu on lisandudnud käepäerane 100 ml OFF! Active aerosool. Rohkem infot uute OFF! toodete kohta leiate alajaotusest leheküljelt www.putukahirm.ee

 


TORK W2 Heavy Duty

03. aprill 2014

Väga tugev kangasarnane kuivpaberrätik

Tork W2 Heavy-Duty (endine Texicell) kangasarnane kuivpaberrätik on väga tugev, imav ja pehme tööstuspaber, mis sobib toiduainetööstusesse, trükikodadesse, köökidesse, lasteasutustesse ning keerukamaks tööstuse õli ja määrde pühkimiseks. Ühes rullis on 350 lehte (117,3 meetrit) pehmet kangasarnast paberit . Loe rohkem tootja kodulehelt - http://www.sca-tork.com/product/473382

Tutvu kampaaniatoodetega rubriigis 'Pakkumised'.

 


Diversey SmartDose®

21. märts 2014

Diversey SmartDose® puhastusvahendid põrandale, klaasile, sanitaarruumidele

 SmartDose on Diversey hooldusvaba, kaasaskantav doseerimissüsteem, mis tagab täpse doseeringu ja seeläbi ökonoomse ja kontrollitud ainekulu. Hetkel kampaaniapakkumises SmartDose tooted, mis katavad kogu üldkoristuse vajaduse.

Tutvu kampaaniatoodetega rubriigis 'Pakkumised'.

 


Kasutatud TASKI põrandapesumasinad

03. märts 2014

Nüüd pakkumises põhjalikult kontrollitud ning hooldatud Taski kombineeritud põrandapesumasinad.

Vaata pakkumisi rubriigist  ,,Kasutatud masinad,,

Lisainfot küsi telefonil 6806000

 


SmartOne® tualettpaberihoidikud

18. november 2013

SmartOne® tualettpaberihoidikud on parim lahendus ühiskondlikesse tualettruumidesse

Tork SmartOne® süsteem (T8) on ainulaadne rullpaberile mõeldud ühe lehe haaval doseerimissüsteem, mis sobib ideaalselt sagedase ja väga sagedase külastatavusega tualettruumidesse isegi kõike nõudlikumasse keskkonda.

  • Lehed ühekaupa - kuni 40% vähem paberikulu inimese kohta kui jumbo kasutajal
  • 35% vähem täitmiskordi
  • Kasutaja puudutab ainult kasutatavat lehte
  • Kinnine hoidik: väga hügieeniline
  • Läbipaistev kaas lihtsustab täitmisvajaduse kontrollimist
  • Löögi- ja tulekindel (polükarbonaat)
  • Vähem jäätmeid
  • Kaasaegne disain, sobib käterätikuhoidikuga ja vahuseebihoidikuga, saadaval ka roostevaba

 

2013-11-smartone-2.jpg2013-11-smartone-3.jpg2013-11-smartone-1.jpg
Hoidikutesse sobiv paber on meie tellimiskeskkonnas koodiga 2974910

 


TORK toodetele tutvumishinnad!

06. november 2013

Parim valik TORK kätepabereid, tualettpabereid ja hoidikuid nüüd Kodupaberis saadaval!

Alates novembrist on Kodupaberi valikus ka TORK tooted oma tuntuses ja tõestatud kvaliteedis. Tegime hetkel parima valiku ning järk-järgult laiendame oma sortimenti vastavalt nõudlusele. Olete teretulnud tutvuma toodetega meie lehel Tooted. Lisaks on hetkel veebist tellijatele valitud TORK toodetele tutvumishinnad!

Hügieen on heades kätes!

 

 


Glade tarbijamäng

04. november 2013

Kingituseks ehe jõulumeeleolu!

Osta Glade lõhnaküünal ning võida SHISHI jõuluehete komplekt või ehitud jõulupuu!
Iga päev läheb loosi üks jõuluehete komplekt. Ehitud jõulupuu võitja selgub 20.12.2013.a.
Loosimises osalemiseks registreeri pakendil olev kood aadressil www.glade.ee

Kampaania kestab 01.11.2013-19.12.2013
Tutvu kampaaniareeglitega aadressil www.glade.ee ja osale loosis!

 

 


Nudite - ilma õmblusteta sukkpüksid

21. oktoober 2013

Philippe Matignoni valikusse on lisandunud uued ilma õmblusteta sukkpüksid Nudite 20 DEN. Tänu innovaatlisele ülesehitusele ja matile tekstuurile on tegu nn. “BB” sukkpükstega. Nudite sukkpüksid jäävad jalas täiesti märkamatud, varajates samal ajal väikesi iluvigu (näiteks veenilaiendid).

 

 

 


Lotus Professional nüüdsest TORK

14. oktoober 2013

Alates oktoobrist 2013 muutuvad kõik Lotus Professional kaubamärgi all olevad tooted järk-järgult TORK toodeteks. SCA ambitsiooniks on jätkuvalt näidata, et kõik mida on armastatud Lotus Professional-is elab edasi TORK-is. Kõikidele Lotus Professional toodetele on antud TORK nimed ja pakendikujundus. Pakendi sees pole midagi muutunud ja sealt leiate need samad suurepärased tooted, millega olete harjunud.

Peagi parim valik kaubamärgilt TORK saadaval ka Kodupaberist. Tere tulemast tutvuma!

Lotus - Tork

>