I-Mop

Oleme tähele pannud, et ikka veel puhastatakse 70% kõigist põrandapindadest mopi ja ämbri abil käsitsi. See on aeganõudev, töömahukas ja väsitav tegevus ning põrand ei saa kunagi nii puhtaks nagu tahaksite. Miks? Sest siiani on põrandapesuseadmeid tehtud vaid suurte ruumide jaoks. Oleme tavalist täissuuruses põrandapesumasinat igast küljest kahandanud, ent seejuures jätnud töölaiuse samaks ja muutnud seadme ülihästi manööverdatavaks.

Kas suudate ette kujutada põrandapesumasinat, millega saab puhastada laudade, lettide ja kraanikausside alt ning mis suudab end ühe koha peal 180 kraadi pöörata?
Põrandapesumasinat, mille saate endaga trepist üles või alla minnes kaasa võtta?
Põrandapesumasinat, mis mahub hõlpsasti kappi?
Põrandapesumasinat, mida ei pea aku laadimiseks nurka seisma jätma?
Nüüd on see võimalik!

Tutvustame Teile - i-mop


Paindlik ja kiire!

i-mopi kahe kiirharjaga pesu- ja kuivatuspea töölaius on 46 cm. Seda on samapalju kui tavalisel järelkäidaval põrandapesumasinal, ent kasutusvõimalusi on konkurentsitult rohkem. Kaks vastastikku pöörlevat harja tagavad töömugavuse ja võimaldavad juhtida masinat ka ühe käega. Puhastada saab mööbli ümbert ja alt – just nagu mopiga. Harjapaarid on lihtsalt vahetatavad ning eri otstarveteks on saadaval mitmesugused harjad ja kettad. Üle 350 p/min pöörlemiskiiruse ja 22 kg harjasurvega i-mop puhastab kiiresti, selle jõudlus on rohkem kui 1000 ruutmeetrit tunnis.

Vähemaga rohkem!

Kiirvahetatavad liitiumioonakud teevad i-mopist väsimatu puhastaja. See töötab ühe laadimisega üle tunni ja aku kiirlaadimiseks kulub samuti umbes tund. Suurteks töödeks piisab kahest akukomplektist ja i-mop ei peatu hetkekski. Kuni ühe akukomplektiga töötatakse, teine laeb. Nii saab sama masinaga puhastada hommikust õhtuni või isegi ööpäev läbi. Ei mingit juhtmetesse komistamist ega juhtmepuntraid, lülita vaid sisse ja töö võib alata.

Kergelt külge, kergelt ära!

Täitmine ja tühjendamine on lihtne tänu eemaldatavatele lahusepaakidele. Ei mingeid täitmisjaamu – vett saab kähku igast kraanist. Eri puhastuskemikaale on mugav vaid mõne sekundiga vahetada, klõpsa lihtsalt teine paak külge. i-mop kulutab ka üllatavalt vähe vett, nii et vahel ei ole suurus tõepoolest oluline.

Lülita ja läheb!

See masin doktorikraadi ei nõua, vajalikud programmid on juba paigas. Soovitava töörežiimi saab valida lihtsa pöördnupuga. Lisaks tavalisele pesule ja kuivatusele on olemas spetsiaalsed süvapuhastuse pesurežiimid. Ökorežiim võimaldab töötada eriti väikese veekuluga, säästes tundlikke põrandakatteid liigsest leotamisest.

Alati lähedal!

i-mop on disainitud võimalikult ruumisäästlikuks. Kui seda parajasti ei kasutata, mahub see lähimasse kappi. Seda on lihtne astmetest ja treppidest üles-alla liigutada. Kui see tundub siiski liiga raske, saab alati akud ja veepaagi maha võtta. See koristusmasin mahub kenasti ka tavalisse sõiduautosse.Olgu töö milline tahes, i-mop on alati su lähedal ja sinuga kaasas.

Tehnilised andmed


Liitiumioonaku
Tööaeg 1 tund 22.2 V, 8.8 Ah
Laadimisaeg 1 tund 80% laetud
Laadimisaeg 4 tund 100% laetud
i-mop XL
Töölaius 46 cm
Teoreetiline jõudlus 1800 m2/h
Praktiline jõudlus 1000-1300 m2/h
Nimivõimsus 700 W
Puhta vee paak 4L
Kasutatud vee paak 8L
Harja surve 22 kg
Kaal akudeta / akudega 18,5 kg / 21,5 kg
Kaal akude ja veega 25,5 kg
Kõrgus x laius x sügavus 120 x 50 x 38 cm

Alati hooldatud!

Kodupaberi meeskond koolitab masina operaatori ning on toeks nõuga. Meie professionaalne tehniline meeskond tagab masina korrasoleku igal ajal. Vajadusel ka asendusmasina. Töö seisma ei jää! Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meile. Kontaktid leiad SIIT.

Nüüd ka suurema jõudlusega i-mop XXL


Liitiumioonaku
Tööaeg 1 tund 22.2 V, 8.8 Ah
Laadimisaeg 1 tund 80% laetud
Laadimisaeg 4 tund 100% laetud
i-mop XXL
Töölaius 62 cm
Teoreetiline jõudlus 2350 m2/h
Praktiline jõudlus 1400-1700 m2/h
Nimivõimsus 700 W
Puhta vee paak 6L
Kasutatud vee paak 10L
Harja surve 22 kg
Kaal akudeta / akudega 20,5 kg / 24 kg
Kaal akude ja veega 29 kg
Kõrgus x laius x sügavus 124 x 69 x 38 cm

i-mop video


Vaata ise, kuidas töötab i-mop!